איך להוביל משרד עם הובלות פרדס חנה

הובלות של משרדים שונות מהובלות של בתים פרטיים במובנים והבטים רבים. המשרד עובר דירה והעובדים חוששים שהחפצים שלהם לא יגיעו בשלום? רוצים לוודא שיום המעבר יהיה קל ומהיר ולא יגזול מהעסק ימי עבודה מבוזבזים? יש לנו כמה עצות עבורכם כאן באתר צפוני הובלות שיסייעו לכם להעביר את המשרד ללא כל קושי!

הובלות פרדס חנה- משרדים מול דירות

 

הובלה של משרד היא לא הובלה של דירה וזאת לא רק בשל סוג הרכוש אלא גם בשל סוג ההובלה עצמה. במשרד לא צפויות להיות אומנם מיטות או ספות גדולות, אך לעומת זאת, כן סביר להניח שיהיה בו מיכשור רגיש ועדין כמו מחשבים מכל הסוגים, פקסים, מכונות צילום וכדומה.

המובילים שעוסקים בהובלות משרדים צריכים להיות מודעים לעובדה שייתכן ויש חומרים מסווגים הכלולים בהובלה ויש לשמור עליהם מכל משמר וכן על סודיות כאשר הם באים איתם במגע. לכן האמינות של חברת ההובלות היא גם לעיתים יותר חשובה מאשר כשמדובר בהובלות של אנשים פרטיים.

כשמובילים משרד למען חדש, יש לשים לב היכן מניחים כל ארגז וארגז בקפידה, יותר מאשר במסגרת הובלות של דירות. כשיש עובדים רבים במשרד וכל אחד אורז את חפציו בשלל ארגזים, חשוב מאוד לציין על גבי הארגז למי שייך מה, ולוודא שהמובילים ממקמים את הארגזים לפי המשרדים החדשים.

לעומת זאת, בבית שיש בו בסך הכול 3 או אפילו 5 חדרים, יש לקחת בחשבון רק המיקום החדש רק של הרהיטים הכבדים, ופחות את זה של הארגזים הקטנים.

בהובלות של משרדים יש חשיבות גדולה יותר לרכישת ביטוח עבור הציוד מאחר ומדובר בעסק שעשוי להנזק קשות והאופן בלתי הפיך כתוצאה מהובלה רשלנית. את הביטוח ניתן לעשות היום דרך חברת ההובלות ובנוסף רצוי לבדוק שהיא אחראית ותפצה כספית את בעלי המשרד במקרה של נזקים.

הובלות משרדים צריכות להתנהל בצורה מהירה ויעילה כך שהעבודה במשרד לא תפגע ממנה.