ומה לגבי טיפ לחברת הובלות בקריות? אתם מחליטים!

ובסוף בסוף, כשכל הרהיטים הארגזים כבר עומדים במקומם בבית החדש, מגיע הרגע המביך והלא פשוט בו צריך לחשוב האם המובילים ראויים לטיפ, וכמה בדיוק לתת להם כדי לא לצאת קמצנים, אך מצד שני גם לא פרייארים… אז כמה טיפ באמת נותנים? והאם זה בכלל מובן מאליו? בואו להתחבט ולהתלבט וגם למצוא שירותי הובלות קריות אצלינו באתר צפוני הובלות!

הובלות קריות- מתי לתת טיפ?

התשובה לשאלה הנפוצה האם לתת טיפ למובילים תלויה קודם כל בשאלה האם הייתם מרוצים מהשירות שניתן לכם, והנה כל הפרמטרים עליהם כדאי לסמן את ה"וי" לפני שמחליטים לגבי גודל הטיפ:

האם המובילים הגיעו בזמן? האם הם הופיעו עם כל החבלים, השמיכות, המנופים וכדומה הדרושים להובלת הרהיטים והרכוש שלכם? האם המשאית היתה גדולה מספיק להכיל את כל רכושכם או שהיה צורך לעשות כמה נגלות של הובלה כדי לסיים? האם הם נהגו אתכם באדיבות ובכבוד, ובמיוחד עם הציוד היקר שלכם?

אם על מרבית השאלות הללו עניתם בחיוב, כנראה שהמובילים שלכם ראויים לטיפ. אז כמה נותנים למובלים בחרת הובלות בקריות והסביבה? זו כבר שאלה אחרת לגמרי…

הובלות קריות- כמה נותנים?

גם כאן ההחלטה של כמה לתת היא לחלוטין שלכם, ואתם יכולים לבחור בין טיפ שמן ומפנק לבין טיפ צנוע, גם במקרה בו ההובלה התנהלה ללא דופי או קושי.

רוב האנשים נותנים טיפ של כמה מאות שקלים למובילים, כמובן עם תלות בסכום עבור ההובלה כולה וכן במורכבות שלה. אם לדוגמא היה דובר בהובלה גדולה ומאסיבית, בשעוות הצהריים החמות, מבניין ללא מעלית לבניין אחר בקומה גבוהה ללא מעלית, כנראה שיהיה כדאי לצ'פר את המובילים המיוזעים בטיפ מכובד, אך שוב, הדבר נתון לשיקולכם הבלעדי.

איך מוצאים חברת הובלות בקריות?

חברות ההובלות ממתינות לקריאתכם ומצפות שתמצאו אותן בדפי זהב, ברשת האינטרנט, דרך המלצות של חברים ועוד ועוד. בואו לעשות לעצמכם חיים קלים ולהזמין שירותי הובלה בצפון דרך אתר צפוני הובלות, כבר היום וללא כל התחייבות מצדכם!