כמה זמן כדאי לפנות ליום הובלות בחיפה?

אז כמה שעות ביום אמורה לתפוס הובלה? מה צפוי לעכב אותה (במקרה הטוב) או לבטל אותה כליל (במקרה הפחות טוב)? ניסינו להגדיר בכמה מילים כאן באתר צפוני הובלות מה משפיע על משך ההובלה ואיך ניתן לוודא שהכול מתקדם לפי לוחות הזמנים והתכנית המקורית.

הובלות חיפה בדרך אליכם? קחו לכם יום!

אם חשבתם שתוכלו לגמור עם ההובלה עד 10-11 בבוקר, כדאי שתתכננו את יום המעבר שלכם קצת אחרת. הגורם הראשון שיכתיב את משך ההובלה הוא כמובן השעה שתקבעו עם המובילים, וכמה שיותר מוקדם הרי זה משובח.

הגורם השני יהיה כמובן לסמוך על חברת ההובלות שתעמוד בהתחייבותה ותגיע בשעה המיועדת. אם היא הגיעה בזמן, הרווחתם ואם הכול יתנהל כשורה, תוכלו להתחיל את היום בראש שקט.

גם סוגי הובלות בחיפה ושאר הארץ יקבעו את משך ההובלה ולדוגמא אם מדובר במשרדים מרובי חדרים ועובדים שיש להעביר למשרד גדול יותר ועוד יותר מרובה  חדרים או בדירה קטנטונת של שניים-שלושה חדרים. ככל שיהיה יותר מה להוביל, כך תוכלו לצפות ליום מעבר ארוך יותר.

הפרמטר השלישי שכמובן גם לו יש חלק נכבד בכמה זמן ימשכו הובלות חיפה והסביבה הוא כמובן המרחק בין הבתים, המשרדים וכדומה. כשמזכירים המרחק, יש לקחת בחשבון לא רק את הקליומטרז' אלא גם את הפקקים והתנועה הצפויים באותה שעה ביום.

בנוסף, יש להתחשב גם בתנאים של ההובלה, כלומר בשאלה האם יש מעלית או מדרגות בדירה החדשה, האם ישנה חנייה קרובה לפתח הבית או שהמובילים צריכים לשאת את הריהוט והארגזים מרחק רב ברגל, האם יש צורך להפעיל מנוף עבור ההובלה, האם לוקח זמן רב לפרוק את הרכוש מהמשאית, וכו' וכו'.

רבים מזמינים שירות נוסף מחברת ההובלות שכולל גם הרכבה או פירוק של הרהיטים, וגם הגורם הזה ודאי ישפיע על כל משך ההובלה, שכן פירוק הרהיטים צפוי לגזול זמן לא מועט ביום המעבר.

הדבר הבא שישפיע יהיה לבדוק שלא השארתם בטעות שום דבר בבית הקודם שיצריך מהמובילים לחזור אליו ולהוביל אותו מחדש.

הובלות בחיפה עושים באהבה או לא בכלל…

אם כמה שזה עלול להשמע מסובך וקשה, הובלות לא חייבים לעשות בסבל וניתן גם להעביר את כל היום הזה בכיף, עם חברת הובלות חיפה טובה ומומלצת. מחפשים ביקורות טובות על מובילים באיזור? מיצאו את הטובים ביותר אצלינו באתר צפוני הובלות!