הובלה קטנה  - תל אביב

חברת "מובינגס" להובלות קטנות . יש בידינו מגוון פתרונות יצירתיים לכל סוגי ההובלות הקטנות. לפעמים כל מה שעבודות של הובלות קטנות בעיר תל אביב מצריכות, זה פתרון יצירתי מיומנות וידע מקצועי בכדי לבצע את ההובלה ביעילות ובעלות נמוכה!

ישנם פתרונות פשוטים ונוחים לביצוע הובלות קטנות בתוך העיר תל אביב. בין היתר,  אפשר להשכיר נגרר לרכב או טנדר ליום אחד בכדי לבצע את ההובלה, הובלות מסוג זה לא מצריכות חברת הובלות שתספק משאית, ובהתאם לכך גם המחיר יורד.

התקשרו אלינו כדי לקבל ייעוץ חינם ונציגי השירות שלנו ישמחו להציע לכם את האפשרויות הטובות והמתאימות ביותר לצורך ההובלה הקטנה לה אתם זקוקים בתוך תל אביב.

אנו מחזיקים מספר רכבי הובלה בגדלים שונים וגם  נגררים שמתחברים לרכב ויכולים להוות פתרון מושלם להובלות קטנות בעיר תל אביב. אנו מתחייבים לשירות הטוב והיעיל ביותר.

הובלה קטנה לסטודנטים באזור תל אביב

תל אביב עיר עמוסה צפופה ודינאמית שלא עוצרת לרגע. צעירים רבים עוברים דירות בתכיפות גבוהה יחסית בתוך תל אביב ולפעמים מדובר במעבר דירה למרחק של כמה רחובות או אפילו כמה בניינים אך עדיין לא ניתן להעביר את הדברים ברכב או ברגל ויש צורך בביצוע הובלה קטנה זולה ויעילה כדי לבצע את המעבר. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לצוות המקצועי בחברת "מובינגס" יש את כל הפתרונות המתאימים לביצוע העבודה, בתעריפים נוחים לכל כיס.

יש לנו ניסיון רב עם הובלות קטנות בתוך העיר ואנו ערוכים לכל דבר שעשוי  לקרות במהלך עבודת ההובלה גם כשמדובר בהובלת פריטים בודדים שלא נכנסים לרכב ולא רצוי להובילם בטנדר. אז אם את צריכים להוביל תכולה של חדר או פריט ריהוט מסוים אל תנסו לעשות זאת בעצמכם ופנו לבעל מקצוע  שיודע את העבודה על מנת שלא ייגרם כל נזק לתכולה המובל, או חלילה הפסד ועוגמת נפש.

סטודנטים המתגוררים בתוך תל אביב או עוברים לעיר וצריכים הובלה קטנה, דעו שאנחנו בחברת "מובינגס" נמצאים כאן לשירותכם במחירים נוחים במיוחד. פנו אלינו וניתן לכם את האפשרויות המשתלמות ביותר לביצוע ההובלה במחירים מוזלים. תמיד נשמח לתת שירות ולסייע לכם.

הובלה קטנה עם מנוף – תל אביב

לפעמים לצורך הובלה קטנה בתוך תל אביב הדבר הנכון הוא להיעזר במנוף לביצוע העבודה. הובלה קטנה בעזרת מנוף מתאימה כשמדובר במעברים למקומות גבוהים, לחפצים מורכבים כמו ריהוט כבד ולמבנים בהן לא ניתן לבצע העברה באמצעות מעלית רגילה או מעלית משא.

היתרונות שבשכירת מנוף, אין צורך לפרק ולהרכיב את הרהיט ולפחד שיגרם לו נזק. כאשר אין מעלית בבניין או שהמעלית קטנה מדי ניתן להעביר את הריהוט באמצעות המנוף לגובה רב. כאשר לא ניתן להכניס בדלת הדירה את המוצר (למשל פסנתר) אז יש הצורך לעשות זאת דרך החלון או המרפסת שם יש יותר מקום המאפשר להכניס את המוצר הביתה.

הובלה עם מנוף יכולה לחסוך לכם גם כסף רב שכן הובלה מאומצת של המובילים ו/או כוח אדם נוסף לצורך העמסת ציוד במעלית/מדרגות עשוי לעתים להיות יקר יותר מאשר שכירת המנוף.

אין הגבלה על גודל או כובד הפריטים המובלים בעזרת מנוף, הציוד יכול להגיע לגדלים גדולים מאוד כמו למשל פסנתרים מקררים גדולים והכל עובר דרך חלון המרפסת או חלון גדול אחר.

במידה ואתם בוחרים לבצע הובלה קטנה ומעדיפים שהיא תעשה בעזרת שירות מנוף, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לעזור.

 / סגור לתגובות  / in כללי